Бриф на розробку сайту

Пропонуємо Вам заповнити бриф на розробку сайту. Ми дуже цінуємо як Ваш час, так і свій. Чим докладніше Ви відповісте на питання, тим продуктивнішим буде наше з Вами співробітництво. Бажаємо Вам успіхів!

Наша студія приймає на себе зобов'язання про те, що комерційна інформація, отримана в рамках підготовки та реалізації проекту, є конфіденційною і не підлягає розголошенню або передачі третім особам.

Давайте познайомимось
Ваше ім'я (обов'язково)
Ваш № телефону, Viber, Telegram: (обов'язково)
Ваш e-mail: (обов'язково)
Назва Вашої компанії:
Сайт Вашої компанії:
Звідки дізналися про нашу студію:
Про бренд / послугу / товар:
Яка сфера діяльності та специфіка бізнесу Вашої компанії:
Географія бренду / продукту / послуги, для якої створюється сайт:
Опишіть бренд / продукт / послугу, для якої створюється сайт:
Унікальні переваги продукту, для якого створюється сайт:
Що хочете замовити?
У вартість розробки сайту входить електронний мануал по роботі з системою управління сайтом, що зробить Вашу роботу з контентом ще легшою та комфортнішою.
Функціонал сайту:
У вартість розробки сайту входить допомога у придбанні доменного імені, поради, щодо вибору надійного та швидкого хостингу, розміщення сайту на хостингу, та гарантийне обслуговування.
У вартість розробки сайту також входить розробка шаблону електронного листа, який буде приходити з Вашого сайту на Вашу пошту, і який буде виконано в кольорах і дизайні майбутнього сайту.
Дизайн сайту:
Ваші вимоги та побажання щодо зовнішнього вигляду (дизайну) розробляємого сайту:
Настрій сайту:
Настрій і асоціації, які повинен викликати дизайн сайту:
Приклади
Зміст проекту:
Зображення для оформлення сайту
Наповнення готового сайту контентом:
Всі сайти, що розробляються в нашій студії наповнюються демонстраційним контентом, для більш чіткого уявлення. Інтернет-магазини наповнюються кількома демонстраційними товарами з демо-описом.
Наповнення сайту актуальною інформацією, заповнення товарами інтернет-магазинів, обговорюється і оплачується окремо.
Корпоративні елементи:
Фірмові кольори RGB, CMYK, Pantone
Прикріпіть свій логотип у векторному форматі: (файли з розширенням .ai .eps .cdr .svg .pdf), або брендбук, гайдлайн (до 20mb), якщо більше, вкажіть посилання на файлообмінник у попередньому стовбці.
Додаткова інформація:
* Вказувати чи ні вилку цін, в якій Ви готові працювати з розробниками – Ваша справа.
Не вказавши її, Ви можете виграти в тому випадку, якщо розробник назве вартість нижче, але ризикуєте недоотримати те, що розробник готовий запропонувати за ті гроші, які Ви насправді готові заплатити.
Вказавши приблизну вартість – даєте розробнику можливість відразу, не гадаючи пропонувати Вам рішення у зазначених цінових рамках, заощаджуючи час обох сторін.
Крім того, вказівка вилки ціни не скасовує необхідність розробнику обґрунтувати ту суму, яку він просить за свою роботу.
Уточнення:
І нарешті
Всі дані, заповнені мною, актуальні, перевірені і готові до роботи.
Відзначаючи цей пункт, я підтверджую, що уповноважений вирішувати всі фінансові питання, і готовий оплатити виконану роботу.