УКР ENG РУС

Рекламний дизайн

широкий формат

Ми з задоволенням виготовимо для Вас банер, вивіску, налипки на оракалі, стікери, надрукуємо картину на полотні, колаж на фотопапері, презентацію на поліпостері, фото-шпалери і багато іншого.

Розробка дизайну макетів та широкоформатний друк за кілька годин!

Як стало вже правилом в нашій студії — від моменту Вашого дзвінка до нас, до отримання готової продукції проходить всього декілька годин.

Так само пропонуємо послуги плоттерної порізки, проклейки банерів, набивання люверсів, обклеювання рекламних площин оракалом.

Рекламний дизайн широкий формат

Нові роботи

широкий формат

Рекламний дизайн

поліграфія

Ми розробляємо дизайн макетів і друкуємо візитки, листівки, ліфлети, флаєри, буклети, плакати, брошури, альбоми, журнали, книги. Пропонуємо верстку статей та художнє оформлення. Дизайн макетів і друк настінних, настільних календарів. Виготовлення папок, щоденників.

Наше завдання — створення продукту, який, в першу чергу, подобався б замовнику, повністю виконував своє функціональне завдання, і найголовніше — був пізнаваний і подобався споживачеві. Ми дуже цінуємо як Ваш час, так і свій. Замовлення потрібно на «вчора»? Ми виконаємо роботу в рекордно короткий термін, і докладемо всі свої знання, здібності і зусилля, щоб Ви залишилися задоволені якісним продуктом!

Рекламний дизайн

Бриф на розробку дизайн-макету

Для економії Вашого часу, пропонуємо Вам заповнити невеликий бриф на розробку дизайну макету друкованої продукції. Це займе у Вас не більше 5 хвилин, а ми будемо мати більш повне уявлення про поставлене завдання, і максимально швидко дамо Вам відповідь про ціну і терміни виконання.

Заповнити бриф

Нові роботи

поліграфія