УКР ENG РУС

Створення бренду

(корпоративний стиль)

Створення бренду (корпоративного або фірмового стилю), як ідея, виникла на початку XX століття, коли кількість компаній, що працюють в одній сфері, стала неухильно зростати. З'явилася проблема впізнаваності компанії по відношенню до інших. Зараз вже важко уявити будь-яку компанію без логотипу, слогану та інших сучасних атрибутів фірмового стилю.

Якщо у Вашої фірми існує проблема пізнаваності, у Вас ще немає свого фірмового стилю, Вас не влаштовує старий, або Ви хочете зробити ребрендинг — наш розділ створення бренду — як раз для Вас!

Основне завдання, яке стоїть перед нами — зробити Ваш бренд упізнаваним споживачем, щоб вигідно відрізнятися від конкурентів у сфері Вашої діяльності.
Створення бренду Pushkareff Production

Основні етапи створення бренду

Визначення основної ідеї бренду
На цьому етапі ми збираємо інформацію про цільову аудиторію Вашого бренду, аналізуємо ситуацію навколо бренду, збираємо і вивчаємо інформацію про компанії, що працюють у цій же сфері (потенційних конкурентів). Визначивши основну ідею, або стратегію бренду, ми отримуємо найбільш точні вихідні дані для того, щоб створити фірмовий стиль Вашої компанії, який в свою чергу на візуальному і вербальному рівні буде інформувати споживача про основні цінності Вашого бренду.
Розробка концепції фірмового стилю
Маючи на руках основну стратегію бренду, наші дизайнери приступають до творчого пошуку ідеї фірмового стилю. В процесі пошуку народжується велика кількість цікавих графічних образів, кращі з яких ми презентуємо Вам. Недосвідченому в дизайні людині, часом буває нелегко визначитися з вибором потрібного графічного рішення для фірмового стилю. Наші співробітники допоможуть Вам вибрати саме те рішення, яке буде найбільш чітко відображати цінності Вашого бренду!
Розвиток образу фірмового стилю
Після остаточного затвердження образу фірмового стилю ми приступаємо до детального промальовування концепції фірмового стилю. Особлива увага приділяється можливості використання фірмового стилю на різних носіях — від брандмауера і білборда до нанесення на кулькові ручки та значки.
Створення брендбуку
Брендбук, гайдлайн, стандарти оформлення — спеціально розроблене для фірмового стилю керівництво по його використанню. Брендбук є головним керівництвом, максимально детально описує всі ситуації використання фірмового стилю і вказує, як саме це треба робити. Підготовка брендбука включає в себе наступне: пояснення, що стосуються використання колірних і графічних елементів корпоративного стилю, опис важливості співвідношення фірмового стилю компанії з її позиціонуванням на ринку, вказівки, необхідні для якісної і відповідає вимогам роботи виробників сувенірної, рекламної, поліграфічний та інший продукції, рекомендації по застосуванню всіх фірмових елементів, використовуваних при розробці рекламних ідей.
Брендбук – це «настільна книга» для дизайнерів, рекламістів і верстальників. Наявність строгих правил і вимог до оформлення рекламної, сувенірної, графічної та іншої продукції компанії дозволяє більш точно спрогнозувати обсяг необхідних робіт та їх вартість, оптимізувати всі фінансові витрати Вашої компанії, спрямовані на розробку макетів, скорочувати строки прийому дизайн-макетів, мінімізувати час на розробку макетів, в тому числі і на створення або підбір окремих колірних і графічних елементів.

Замовте зараз!

Досконало розроблений корпоративний стиль, дає компанії можливість зайняти і утримувати лідируючі позиції на ринку, а також істотно збільшити попит споживачів на продукцію Вашої компанії. Єдиний стиль оформлення товарів і рекламних матеріалів позитивно впливають на сприйняття споживача, дозволяють асоціювати вподобану їм продукцію саме з Вашою компанією, і як наслідок — зробити вибір на Вашу користь!

Заповнити бриф

Нові роботи

створення бренду